KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929230
nr 1492 9230
Alexander Altmann, Kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 48x65 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:48:12
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr
4.800 kr
4.800 kr